Tiny people carrying key to open padlock

راه حل ارتقای نمره متقاضیان آزمون آیلتس

تیم آموزشی گرنتیچ برای کمک به ارتقای سریع‌تر و راحت‌تر نمره رایتینگ و اسپیکینگ متقاضیان آزمون آیلتس، محصول‌های ویدیویی‌ای رو تحت عنوان رمزگشایی معیارهای نمره‌دهی آیلتس، به صورت 4 محصول مجزا تهیه کرده است:

گرنتیچ در این محصولات، با دقت فراوان و با بهره‌گیری از سمپل‌ها و مثال‌های معتبر منتشر شده در منابع اصلی، به توضیح، تفسیر و شفاف‌سازی کدهای استفاده شده در هر یک از معیارها پرداخته تا به معلم‌ها و متقاضیان آزمون آیلتس کمک کنند مسیر کسب نمره‌های مورد نظرشان را در کوتاه‌ترین زمان و با آگاهی و اشراف کامل طی کنند.

Speaking BD Poster Square

این محصول شامل معرفی قسمت‌های مختلف آزمون اسپیکینگ، معرفی معیارهای نمره‌دهی، توضیح و تفسیر تک‌تک معیارهای نمره‌دهی FC، LR، GRA، P از Band4 تا Band9، به همراه توضیح هر یک از کدها با استفاده از مثال ویدئویی از منابع معتبر است.

NEW WRITING TASK 2 BD Poster Square

این محصول شامل معرفی تسک دو رایتینگ، معرفی معیارهای نمره‌دهی، توضیح و تفسیر تک‌تک معیارهای نمره‌دهی TR، CC، LR، GRA از Band4 تا Band9، به همراه توضیح هر یک از کدها با استفاده از مثال‌ها و نمونه‌هایی از منابع معتبر است.

NEW WRITING TASK 1 AC BD Poster Square

این محصول شامل معرفی تسک 1 آکادمیک، معرفی معیارهای نمره‌دهی، توضیح و تفسیر تک‌تک معیارهای نمره دهی TA، CC، LR، GRA از Band4 تا Band9، به همراه توضیح هر یک از کدها با استفاده از مثال‌ها و نمونه‌هایی از منابع معتبر است.

NEW WRITING TASK 1 GT BD Poster Square

این محصول شامل معرفی تسک یک جنرال، معرفی معیارهای نمره‌دهی، توضیح و تفسیر تک‌تک معیارهای نمره‌دهی TA، CC، LR، GRA از Band4 تا Band9، به همراه توضیح هر یک از کدها با استفاده از مثال‌ها و نمونه‌هایی از منابع معتبر است.

این محصول برای چه کسانی مناسب است؟

Winning concept Converted

این محصول برای چه کسانی مناسب نیست؟

No

سوالات متداول

1- چرا باید این محصول ها رو بخرم؟

به 5 دلیل:

  • نسخه public همه Band Descriptors ها بسیار خلاصه و موجز هست که در قالب یک جدول ارائه شده، بنابراین تفسیر و توضیح نیاز داره و ترجمه تنها، اصلا کافی نیست. در محصول‌های گرنتیچ تمامی این کدها تفسیر و تشریح شدن و با نمونه و مثال توضیحات لازم ارائه شده است.
  • هیچ محصول جامع و مشابه محصول‌های رمزگشایی گرنتیج در مورد Band Descriptors، که درش همه موارد کامل توضیح داده شده باشن، و از منابع معتبر نمونه و سمپل هم برای درک بهتر تک‌تک بندها استخراج شده باشه در بازار وجود نداره.
  • این محصول‌ها با کیفیت بالا و ادیت جذاب و موثر و کاربردی همه نکات رو به تصویر کشیده که مشاهده آن‌ها رو لذت‌بخش‌تر و یادگیری رو موثرتر می‌کنه.
  • این محصول‌ها آپدیت جدید 2023 مربوط به Band Descriptors ها رو هم در بر می‌گیرن.
  • این محصول‌ها با تکیه بر معیارهای نمره‌دهی و شفاف‌سازی، راهنمای خوب و کاربردی‌ای برای متقاضیان و معلم‌های آیلتس در جهت رسیدن به اهداف آیلتسی‌شون هست.
2- آیا این پکیج‌ها نگارش تسک‌های رایتینگ آیلتس رو هم آموزش میده؟

خیر، گرچه به بسیاری از نکات مربوط به نگارش در پکیج‌ها اشاره شده، ولی تمرکز بر نحوه آموزش نگارش تسک‌ها نیست. بلکه این پکیج‌ها متمرکز بر معیارهای نمره‌دهی و نکاتی است که باعث ارتقا نمره متقاضیان میشه. مواردی که اگزمینر برای نمره‌دادن در‌نظر می‌گیره و دونستنشون مسیر رسیدن به نمره بالاتر رو شفاف‌تر و کوتاه‌تر می‌کنه.

3- من در حال‌حاضر در حد Band 4 هستم، آیا این پکیج به درد من میخوره؟

این پکیج مناسب برای همه متقاضیان آزمون آیلتس و مدرسین آیلتس هست و هر کس بسته به هدفی که داره و نمره‌ای که نیاز داره، میتونه با استفاده از این محصول‌ها راحت‌تر اون‌ها رو محقق کنه.

4- من معلم آیلتس هستم. این پکیج‌ها چه‌جوری می‌تونن به من کمک کنن؟

این محصول‌ها کل بند دیسکریپتر رو به طرز موشکافانه‌ای تشریح کرده و برای کدهاش مثال و نمونه آوردن، و برای هر Band با توجه به هر یک از معیارها به تفکیک نمونه‌های مختلفی رو از منابع معتبر آنالیز کردن. بنابراین نه‌تنها برای رفع ابهامات احتمالی کمک‌کننده است، بلکه مثال‌های دسته‌بندی شده‌اش منبع مناسبی برای استفاده در کلاس‌هاتون هست.

5- مدت‌زمان این محصول‌ها چقدر است؟

بین 44 الی 55 دقیقه.

6- طریقه استفاده از این محصول‌ها چگونه است؟

اگر شما متقاضی آزمون هستین، بهتره اول با آزمون آیلتس (بخش اسپیکینگ و رایتینگ) آشنایی پیدا کنین، و به تمرین بپردازین. بعد، برای اینکه بدونین چطور نمره فعلی خودتون رو می‌تونین ارتقا بدین، از این محصول‌ها استفاده کنین.

 اگر معلم آیلتس هستین، بلافاصله بعد از خرید می‌تونین از این محصول‌ها استفاده کنین و از نکات و مثال‌ها و سمپل‌هاش در کلاس‌هاتون بهره ببرین.

7- آیا برای استفاده از این محصول‌ها باید کتاب خاصی تهیه کنم؟

نوشته کامل همه سمپل‌ها و نمونه‌هایی که بهشون اشاره شده در خود ویدئو وجود داره و با pause کردن می‌تونین روی اون صفحه بمونین و با دقت بخونینش. گرچه هم برای متقاضیان آزمون و هم برای معلمین آیلتس، داشتن حداقل چندین جلد از کتاب‌های Cambridge IELTS برای تمرین و ارجاع ضروریه و البته فایل PDF همه این منابع در گروه‌های تلگرامی ما موجود هستن. (https://t.me/reflectiveteachers و https://t.me/smartlearnersgt )

8- آیا این محصول‌ها نسخه جدید Band descriptors رو تشریح کردن؟

  بله، این محصولات نسخه جدید، یعنی آپدیت 2023 رو هم در بر می‌گیرن.

پکیج‌های ویدیویی چک‌لیست‌های رایتینگ چه محصولاتی هستن؟

پکیج‌های چک‌لیست‌های رایتینگ، مجموعه ویدئوهایی هستن که به متقاضیان آیلتس کمک می‌کنن تا پس از نگارش تسک‌های خود، به تفکیک هر یک از 4 معیار نمره‌دهی، خودارزیابی کنند که آیا همه موارد ضروری برای گرفتن نمره بالاتر را انجام داده‌اند یا نه. این هدیه ویژه افرادی است که هر 4 محصول رمزگشایی معیارهای نمره‌دهی مخصوص رایتینگ Task2، Task 1 (GT)، Task 1 (AC) و اسپیکینگ را تهیه نمایند.

هدایای ویژه

شاید دیگر اتفاق نیافتد!!!

پیشنهاد اول

60 OFF 1
قیمت این محصولات: ۳٬۶۳۰٬۰۰۰ تومان
🤩 بیش از ۶۸٪ تخفیف 🤩
۷ محصول ویژه گرنتیچ فقط با ۱٬۱۵۰٬۰۰۰ تومان
NEW WRITING TASK 1 AC BD Poster Square

۷۲۰ هزار تومان
۲۸۸ هزار تومان

NEW WRITING TASK 1 GT BD Poster Square

۷۲۰ هزار تومان
۲۸۸ هزار تومان

NEW WRITING TASK 2 BD Poster Square

۷۲۰ هزار تومان
۲۸۸ هزار تومان

Speaking BD Poster Square

۷۲۰ هزار تومان
۲۸۸ هزار تومان

Cover Checklist IELTS Task 2 NO stroke

۲۵۰ هزار تومان
رایگان

Cover Checklist IELTS Task 1 GT NO stroke

۲۵۰ هزار تومان
رایگان

Cover Checklist IELTS Task 1 AC NO stroke

۲۵۰ هزار تومان
رایگان

20 OFF 1

پیشنهاد دوم

🤩 هر کدام از این محصولات را با 20٪ تخفیف تهیه فرمایید 🤩
بر روی هر محصول کلیک کنید تا به سبد خرید اضافه شود
NEW WRITING TASK 1 AC BD Poster Square

۷۲۰ هزار تومان
576 هزار تومان

NEW WRITING TASK 1 GT BD Poster Square

۷۲۰ هزار تومان
576 هزار تومان

NEW WRITING TASK 2 BD Poster Square

۷۲۰ هزار تومان
576 هزار تومان

Speaking BD Poster Square

۷۲۰ هزار تومان
576 هزار تومان